Asterim is een ongewoon cadeauhuis voor snoep. We creëren een prettige felicitatie met het aankomende 2015 volledig gratis

Nieuwjaar is waarschijnlijk de meest favoriete vakantie in deonze randen. Sprookjesachtige vergezichten, de magie van de voorbijgaande tijd, unieke sensaties van universeel plezier en eenheid, en, natuurlijk, onvergetelijke geschenken. Immers, de meesten van ons, en vooral kinderen, zijn hier het meest van allemaal en houden van deze vakantie. Het is tenslotte leuk om wakker te worden in de ochtend van 1 januari, met al mijn macht, om de kamer binnen te rennen naar een slimme kerstboom en daaronder fantastische geschenken van de kerstman te vinden, waar ik het hele jaar over droomde. En een van de meest favoriete kindercadeaus is ongetwijfeld snoep. Elk kind stelt het nieuwe jaar voor als een zee van chocolaatjes onder de kerstboom, en ouders proberen zijn dromen waar te maken. Maar snoepgoed moet net als elk ander geschenk netjes en mooi worden verpakt, om de idylle van een nieuwjaarssprookje niet te verstoren. Natuurlijk kun je speciale nieuwjaarsets snoepjes kopen in prachtige pakketten, maar je wilt je geliefden behagen met hun favoriete snoepjes, en niet met wat de winkel te bieden heeft. Daarom is het het beste om een ​​prachtig cadeauhuis te maken voor snoep met je eigen handen. Zo'n prachtig kunstwerk zal niet alleen al je snoepjes erin stoppen, maar het zal er nog steeds geweldig uitzien onder de nieuwjaarsboom. Bovendien kunt u het met onze eenvoudige instructies en foto's zonder veel moeite en absoluut gratis doen. Om een ​​cadeauhuis voor snoep met je eigen handen te maken, heb je nodig:

  • Huis patroon. Ze zijn heel gemakkelijk te vinden op internet of gebruiken de geboden optie;
  • Dubbelzijdig plakband;
  • Briefpapier mes;
  • Line.
  • Laten we direct verder gaan met de oprichting van het huis.
  • Om te beginnen moet u de gewenste sjabloon selecteren en deze afdrukken. foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №1 De volgende stap is om ons huis te kappen. Om het venster van het product beter te kunnen snijden, is het het handigst om een ​​administratief mes te gebruiken. foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto # 2 Buig vervolgens ons patroon langs stippellijnen. Om dit te doen was het gemakkelijker om een ​​liniaal te gebruiken, of een speciale tool voor het buigen van dozen en ansichtkaarten. foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Afbeelding №3 foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №4 foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №5 Alle verkregen delen zijn verbonden door middel van dubbelzijdige plakband. foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №6 foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №7 De laatste stap is ons huis decoreren voor zoetigheden. Om dit te doen, schildert u zorgvuldig alle hoofddetails van de sjabloon, daarnaast kunt u interessante dieren of kleine mensen op het huis tekenen, het zal uw baby blijer maken. Je kunt ook veel huizen van kleurrijk papier maken en in elk soort snoep doen. We vallen snoep in slaap in ons huis en de hack is klaar, je kunt het aan je familieleden presenteren. foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto №8 foto-huis voor snoep gemaakt door eigen handen. Foto nummer 9 Dus in slechts een half uur heb je gemaaktprachtige handgemaakte ambacht, in staat om uw nieuwjaarsvakantie te versieren en nog levendiger te maken. Zo'n origineel huis voor snoepgoed ziet er prima uit onder de kerstboom als een decoratief element en laat je kind wegkwijnen in de zoete verwachting van het moment waarop hij het kan openen en naar de felbegeerde snoepjes kan gaan. Ook kunt u veel van dergelijke ambachten doen en aangename, zoete cadeaus presenteren aan al uw familieleden, vrienden of zelfs collega's op het werk. Begin daarom op dit moment met het maken van een geweldig cadeauhuis voor snoep met je eigen handen en verander de wintervakantie in een echt sprookje.

    Comments

    opmerkingen